Zákaznické recenze

 

…vybíráme malý vzorek ze zpráv a vzkazů od našich zákaznic, texty nejsou nijak redakčně upravovány… ;)

Další hodnocení našeho e-shopu i produktů najdete také na Biano.cz, na Favi.cz nebo na Firmy.cz.

 

“…moc Vám děkuji za krásné povlečení... Ihned jsem ho vyprala a včera mělo testovací zkoušku… No co bych povídala… Obvykle spím do 6h a dnes jsem se probrala v 8:15h ... Odpočatá, bez nočního převalování se kvůli teplu či chladu. Materiál skvěle plní přesně moje zkušenosti se lnem, který upřednostňuji v oblečení. Jen se obávám, že naše stávající povlečení skončí postupně v kontejneru pro potřebné a budu nutně potřebovat další barvy od Vás …”

A. P., Česká Lípa

 


 

“Musím jen chválit, koupila jsem si nedávno lněné povlečení u Vás. Precizní zpracování, nikde netrčí ani nitka, švy se nerozbíhaji, jeden sklad jak druhý a materiál.... Úžasný. Moc děkuji…” 

D. R., Kroměříž

 


 

“…dnes v pořádku dorazil balíček od Vás. Chci Vám moc poděkovat za nádherné zabalení. I za nádherný výrobek. Při rozbalení na mě dýchla nádherná uklidňující a láskyplná energie, opravdu šijete i balíte s láskou.”

M. R., Hrotovice

 


 

"Čekala jsem, až se poprvé vyspíme v novém povlečení, abych mohla s nadšením konstatovat, že je to nejen překrásná barva, ale i zpracování lnu je velmi příjemné! Je to nádherný kousek, který nám bude sloužit ještě hodně let :-)"

M. K., Tábor

 


 

Tyto recenze mají ověřený původ, zaslaly nám je e-mailem nebo přes messenger zákaznice, které si zakoupily naše produkty.