!-- Biano Pixel Code -->

KDO JE ZA TÍM

 

 

Vždycky jsem ráda vymýšlela.

 

Posledních skoro 20 let hlavně grafická řešení nejrůznějších reklamních materiálů pro široké spektrum klientů, pro některé z nich i dlouhé roky. A byly to moc fajn roky.

 

Nejvíc mě ale vždycky lákalo navrhovat věci čistě podle sebe - jednoduše, nadčasově, tak trochu hravě. Zhmotňovat drobné sny o předmětech, které by udělaly radost přátelům, rodině i mně samotné. Prozkoumávat v rámci procesu navrhování nové materiály, techniky i technologie. A hlavně - i když stále jako grafička - nezůstat jen u papíru.

 

 

 Tululum_Madla_Nemcova_600

 

A tak vzniklo TULULUM.

 

Jako mámě již skoro šestileté princezny (to to letí!! :)) je mi obrovskou podporou rodina v čele s mým báječným mužem, který mi pomáhá, jak to jen jde… Ale také by to nešlo bez ochotných a schopných lidí v tiskárně, bez šikovné kolegyně švadleny nebo přátelsky kibicujících kamarádek.

 

Pod značkou TULULUM postupně vznikla za poslední 4 roky řada lněných kousků pro váš útulný domov s autorskými potisky i bez nich a také malá papírová kolekce přání, zápisníků a dalších drobností z recyklovaného papíru. Vše pořídíte kromě našeho e-shopu také ve vybraných obchodech.

 

Budu ráda, když vám moje maličkosti zpříjemní, zkrášlí a snad i usnadní jak dny všední, tak ty sváteční. A pomohou vám být si se svými blízkými ještě blíž. Třeba u hezky prostřeného stolu a dobrého jídla...  A největší odměnou mi bude, když vám budou dělat radost! :)

 

P.S.: Snad vás potěší i to, že všechny nabízené produkty vznikají tady u nás v České republice, přednostně z lokálních materiálů a s ohledem na životní prostředí…

 

P.P.S.: Pokud budete mít chuť, napište mi! Třeba co se vám tu líbilo nebo nelíbilo - nebo jen tak... A kam jinam, než na: ahoj@tululum.cz :)

 

Madla Němcová

 

- - - - -

... pokud vás zajímá víc, můžete si také přečíst starší rozhovor na Lidovky.cz nebo na receptydetem.cz ;)

- - - - -

 

Zpět do obchodu