KDO JE ZA TÍM

 

 

Vždycky jsem ráda vymýšlela.

 

Posledních 15 let hlavně grafická řešení nejrůznějších reklamních materiálů pro široké spektrum klientů, pro některé z nich i dlouhé roky. A byly to moc fajn roky.

 

Nejvíc mě ale vždycky lákalo navrhovat věci čistě podle sebe - jednoduše, nadčasově, tak trochu hravě. Zhmotňovat drobné sny o předmětech, které by udělaly radost přátelům, rodině i mně samotné. Prozkoumávat v rámci procesu navrhování nové materiály, techniky i technologie. A hlavně nezůstat jen u papíru.

 

 

A tak vzniklo TULULUM.

 

Jsem na rodičovské, a tak je mi obrovskou podporou rodina v čele s mým báječným mužem, který mi pomáhá, jak to jen jde… Ale také by to nešlo bez ochotných a schopných lidí v tiskárně, bez šikovné švadleny nebo přátelsky kibicujících kamarádek.

 

Budu ráda, když vám moje maličkosti zpříjemní, zkrášlí a usnadní jak všední dny, tak svátky a narozeniny. A hlavně když vám pomohou být si se svými blízkými ještě blíž. Třeba u hezky prostřeného stolu a dobrého jídla. Nebo nad starým dobrým papírovým přáním, které vytáhnete z obálky, přečtete u kafe a nakonec si jej schováte do šuplíku ke všem těm dopisům...  

 

Budu tedy ráda, když TULULUM s lehkostí, prakticky a snad i s troškou vtipu zapadne do vašeho vlastního stylu a potřeb, do vašeho domova, poštovní schránky, kabelky či pracovního stolu. A hlavně když vám bude dělat radost!

 

P.S.: A snad vás potěší i to, že všechny nabízené produkty vznikají tady u nás v České republice, přednostně z českých materiálů a s ohledem na životní prostředí… :)

 

P.P.S.: Pokud budete mít chuť, napište mi! Třeba co se vám tu líbilo nebo nelíbilo - nebo jen tak... A kam jinam, než na: ahoj@tululum.cz :)

 

Madla Němcová

 

- - - - -

... pokud vás zajímá víc, můžete si také přečíst rozhovor na Lidovky.cz nebo na receptydetem.cz ;)

- - - - -

 

tululum.cz - kdo je za tím