KDO JE ZA TÍM

 

 

Vždycky jsem ráda vymýšlela.

 

Posledních 15 let hlavně grafická řešení nejrůznějších reklamních materiálů pro široké spektrum klientů, pro některé z nich i dlouhé roky. A byly to moc fajn roky.

 

Nejvíc mě ale vždycky lákalo navrhovat věci čistě podle sebe - jednoduše, nadčasově, tak trochu hravě. Zhmotňovat drobné sny o předmětech, které by udělaly radost přátelům, rodině i mně samotné. Prozkoumávat v rámci procesu navrhování nové materiály, techniky i technologie. A hlavně - i když stále jako grafička - nezůstat jen u papíru.

 

 

A tak vzniklo TULULUM.

 

Jako mámě již čtyřleté princezny (to to letí!! :)) je mi obrovskou podporou rodina v čele s mým báječným mužem, který mi pomáhá, jak to jen jde… Ale také by to nešlo bez ochotných a schopných lidí v tiskárně, bez šikovné kolegyně švadleny nebo přátelsky kibicujících kamarádek.

 

Pod značkou TULULUM postupně vznikla za poslední 3 roky řada lněných kousků pro váš útulný domov s autorskými potisky i bez nich a také malá papírová kolekce přání, zápisníků a dalších drobností z recyklovaného papíru. Vše pořídíte kromě našeho e-shopu také ve vybraných obchodech.

 

Budu ráda, když vám moje maličkosti zpříjemní, zkrášlí a snad i usnadní jak dny všední, tak ty sváteční. A pomohou vám být si se svými blízkými ještě blíž. Třeba u hezky prostřeného stolu a dobrého jídla...  A největší odměnou mi bude, když vám budou dělat radost! :)

 

P.S.: Snad vás potěší i to, že všechny nabízené produkty vznikají tady u nás v České republice, přednostně z lokálních materiálů a s ohledem na životní prostředí…

 

P.P.S.: Pokud budete mít chuť, napište mi! Třeba co se vám tu líbilo nebo nelíbilo - nebo jen tak... A kam jinam, než na: ahoj@tululum.cz :)

 

Madla Němcová

 

- - - - -

... pokud vás zajímá víc, můžete si také přečíst rozhovor na Lidovky.cz nebo na receptydetem.cz ;)

- - - - -

 

tululum.cz - kdo je za tím

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení