KDO JE ZA TÍM

Vždycky jsem ráda vymýšlela.

Skoro 20 let to byla hlavně grafická řešení nejrůznějších reklamních materiálů pro široké spektrum klientů, pro některé z nich i dlouhé roky. A byly to moc fajn roky.

Nejvíc mě ale vždycky lákalo navrhovat věci čistě podle sebe - jednoduše, nadčasově, tak trochu hravě. Zhmotňovat drobné sny o předmětech, které by udělaly radost přátelům, rodině i mně samotné. Prozkoumávat v rámci procesu navrhování nové materiály, techniky i technologie a nezůstat jen u papíru. Proměnit svou slabost pro 100% len v něco, co přinese krásu, styl a pohodlí do vašich domovů. 

  Tululum_Madla_Nemcova_600

 

A tak vzniklo TULULUM.

Jako mámě již šestileté princezny (to to letí!! :)) je mi obrovskou podporou rodina v čele s mým báječným mužem, který mi pomáhá, jak to jen jde… Ale také by to nešlo bez šikovné kolegyně švadleny, bez ochotných a schopných lidí v tiskárně nebo přátelsky kibicujících kamarádek.

Pod značkou TULULUM postupně vznikla za poslední 4 roky řada lněných kousků pro váš útulný domov s autorskými potisky i bez nich a před časem také malá papírová kolekce přání, zápisníků a dalších drobností z recyklovaného papíru. Vše pořídíte kromě našeho e-shopu také ve vybraných obchodech.

Budu ráda, když vám naše lněné maličkosti zpříjemní, zkrášlí a snad i usnadní jak dny všední, tak ty sváteční. A pomohou vám být si se svými blízkými ještě blíž. Nejen u hezky prostřeného stolu a dobrého jídla...  A největší odměnou mi bude, když vám budou dělat radost!  Protože 100% len může do vašeho života přinést netušený rozměr krásy, praktičnosti a pohodlí.

P.S.: Snad vás potěší i to, že všechny nabízené produkty vznikají tady u nás v jižních Čechách, z českých nebo evropských materiálů a s ohledem na životní prostředí.

P.P.S.: Pokud budete mít chuť, napište mi! Třeba co se vám tu líbilo nebo nelíbilo - nebo jen tak... A kam jinam, než na: ahoj@tululum.cz :)

 

Madla Němcová