Zaregistrujte si náš nový NEWSLETTER a získejte SLEVU 10 % na svůj další nákup!

Něco o materiálech, ze kterých šijeme…

 

Všechny materiály, které máme aktuálně v nabídce, najdete v našem VZORNÍKU.
Rádi vám jej zašleme poštou ZDARMA – nebojte se si o něj napsat, více informací najdete zde…

 

vzorky_CZ

 

Prémiový 100% len české výroby

Barvy: bílá (č. 01 ve vzorníku) a přírodní šedo-béžová (č. 02)

Gramáž: 165 g/m2

Krásná, hustě tkaná látka, kterou nám dodává český výrobce. Necháváme na ni tisknout naše autorské potisky CONFETTI a GRAIN. V nabídce najdete z této látky (potištěné i nepotištěné) hlavně ubrusy, prostírání / běhouny, sáčky a ubrousky.

 

 

vzorky_EU_4

 

Měkčený 100% len původem z EU

Barvy: zelená (č. 05), červená (č. 06), přírodní šedo-béžová (č. 04),  bílá (č. 03), hořčicová žlutá (č. 11), světle šedá (č. 12), tmavě fialová (č. 10), světle modrá (č. 13) a pudrová (č. 14)

Gramáž: 185 g/m2

Lněné tkaniny v těchto krásných barvách jsou původem z EU a mají měkčenou úpravu. Šijeme z nich hlavně ubrusy, běhouny, ubrousky, ale i utěrky, zástěry a další…

Na tento materiál v čisté bílé barvě necháváme tisknout ekologickým digitálním tiskem naše autorské potisky AVO, BLOOM, KNIT a BIRDS

 

 

vzorky_podzimni_limitka

 

Ostatní 100% lněné tkaniny původem z ČR

Barvy: proužek přírodní/vínová (č. 08)

Tyto materiály jsme pro vás vybrali z nabídky projektu Textile Mountain, který takto vrací zpět do života přebytkovou metráž ze zrušených moravských textilek. Jsou to krásné látky, které by jinak skočily v tříděném odpadu a takto mají možnost se dostat tam, kde by mělo být jejich místo - ve vašich domovech. :) Těchto materiálů máme vždy jen omezené množství a jedná se tedy o limitované kolekce!

 

 

Chcete být stále v obraze a vědět o novinkách mezi prvními? Nechte si posílat náš newsletter! Děláme to tak akorát často a kdykoliv se můžete snadno odhlásit.