PRÁVĚ PROBÍHAJÍ VELIKONOČNÍ SLEVY - 20 % NA UBROUSKY A PROSTÍRÁNÍ S KÓDEM JARO!

Něco o materiálech, ze kterých šijeme…

 

Všechny materiály, které máme aktuálně v nabídce, najdete v našem VZORNÍKU.
Rádi vám jej zašleme poštou ZDARMA – nebojte se si o něj napsat, více informací najdete zde…

 

vzorky_CZ

 

Prémiový 100% len české výroby

Barvy: bílá (č. 01 ve vzorníku) a přírodní šedo-béžová (č. 02)

Gramáž: 165 g/m2

Krásná, hustě tkaná látka, kterou nám dodává český výrobce. V nabídce najdete z této látky hlavně ubrusy, prostírání / běhouny a ubrousky.

 

 

vzorky_EU_4

 

Měkčený 100% len utkaný v Evropě

Barvy: zelená (č. 05), červená (č. 06), přírodní šedo-béžová (č. 04),  bílá (č. 03), hořčicově žlutá (č. 11), světle šedá (č. 12), světle modrá (č. 13), pudrová (č. 14) a mint (č. 16).

Gramáž: 185 g/m2

Certifikát: OEKO-TEX® Standard 100

Lněné tkaniny v těchto krásných barvách mají měkčenou úpravu. Šijeme z nich hlavně ubrusy, běhouny, ubrousky, ale i utěrky, zástěry a povlaky na dekorační polštáře. Oblíbenou stálicí z těchto materiálů je pro naše zákazníky hlavně povlečení.

Na tento materiál v čisté bílé barvě necháváme tisknout ekologickým digitálním tiskem naše autorské potisky CONFETTI, BLOOM, BIRDS, STRIPES a LEAVES.

 

 

 

 vzorky_jeden_doris

 

Jemný len menší gramáže utkaný v Evropě 

Barvy: přírodní NATURAL (č. 15)

Gramáž: 150 g/m2

Certifikát: OEKO-TEX® Standard 100

Tento krásný přírodní odstín tenčího lnu jsme zvolili pro povlečení. Má skvělé termoregulační vlastnosti a dalším praním ještě měkne získává sympatickou patinu. Nově z tohoto materiálu šijeme také utěrky NATURAL BASIC. Jsou v sadách po třech kusech a za nejlepší cenu ve své kategorii... 

 

Chcete být stále v obraze a vědět o novinkách mezi prvními? Nechte si posílat náš newsletter! Děláme to tak akorát často a kdykoliv se můžete snadno odhlásit. 

Zpět do obchodu