🎁 DÁRKOVÉ DNY 🎁 právě probíhají! 😍 Podrobnosti najdete na blogu...

Lněná prostěradla pro lepší spánek šijeme v mnoha rozměrech i na míru

Máte pocit, že k dokonalosti vaší ložnice už je jen krůček? Může jím být právě lněné prostěradlo! V nabídce máme prostěradla “do gumy” v mnoha krásných barvách a velikostech na jednolůžko i dvoulůžko. Lněná prostěradla mají skvělé termoregulační vlastnosti, jsou čistě přírodní a přirozeně antiseptická.  

 

Jak a z čeho prostěradla šijeme? 

Naše prostěradla šijeme v malém ateliéru v jižních Čechách ze 100% lnu evropského původu, který je barvený a dále upravovaný zde u nás, v České republice. Prostěradla jsou napínací, tedy mají po obvodu všitou gumu. Použitý materiál mám certifikát zdravotní nezávadnosti OEKO-TEX® Standard 100.

 

lnene_prosteradlo_natural_1200

 

Jak vybrat správný rozměr prostěradla? 

Pro správnou velikost prostěradla je potřeba znát rozměr vaší matrace. Tedy u jednolůžek to většinou bývá 80 x 200 cm nebo 90 x 200 cm, u dvoulůžek pak 140 x 200 cm160 x 200 cm nebo 180 x 200 cm, případně 200 x 200 cm. Příslušný rozměr pak již jen stačí zvolit při objednávání u vybraného prostěradla. Naše prostěradla jsou šitá pro matrace o výšce max. cca 22 cm. Pozor! Pokud máte matraci vyšší nebo větší, nebojte se nám napsat, rádi vám ušijeme prostěradlo přímo na míru vaší matrace. Prostěradla na dvoulůžka jsou šitá ze dvou dílů a mají tedy uprostřed šev.

 

V jakých barvách lze prostěradla objednat? 

Nevíte si rady s výběrem barvy? Jistotou bude, když si necháte zaslat náš vzorník látek, ze kterých šijeme… Posíláme jej v malé obálce poštou a zcela ZDARMA. Více informací najdete zde… Prostěradla jsou ušitá ze stejných materiálů jako naše lněné povlečení, lze je tedy krásně kombinovat

Na našem e-shopu najdete standardně prostěradla bílá, natural, pudrová a světle modrá. Pokud potřebujete barevné prostěradlo v jiném odstínu, nebojte se nám napsat na objednavky@tululum.cz.

 

lnene_prosteradlo_pudrove_1200

 

Jak dlouho bude trvat ušití? 

Prostěradla na jednolůžka máme standardně skladem vždy po několika kusech a průběžně je došíváme. Prostěradla na dvoulůžka šijeme na objednávku do dvou týdnů

 

Máte otázky? Napište nám na objednavky@tululum.cz. Děkujeme! 

 


NAŠE NEJPRODÁVANĚJŠÍ PROSTĚRADLA: