Lněná zástěra červená

Kuchyňská zástěra ze 100% lnu v krásné červené barvě

Můžeme doručit do:
4.10.2022
1 290 Kč
Skladem (2 ks)

Praktická zástěra z čistého lnu, kterou využijete nejen na vaření, ale i na práci na zahradě a jakékoli další domácí práce. Má dělenou kapsu, zavazování kolem pasu i za krkem a pečlivě vypracované detaily. K zástěře se krásně hodí i naše utěrky.

Rozměry - univerzální velikost: celková délka zástěry je 85 cm, šířka 76 cm. Od pasu dolů měří zástěra 60 cm, délky vázaček jsou 88 cm (kolem pasu) a 56 cm (za krkem). Rozměry kapsy jsou 35 x 24 cm. Modelka na fotografiích měří 168 cm.

Barva: červená (č. ve vzorníku 06)

Materiál: 100% len, měkčený, vyrobený v EU.

Navrženo a ušito v České republice.

---

Doporučujeme prát max. na 40 °C. Len nejlépe schne na čerstvém vzduchu, ale lze jej sušit také v sušičce na nízkou teplotu. Při žehlení snese i nejvyšší teploty. I když je při výrobě a následném ošetření této látky dáván maximální důraz na kvalitu, může se stát, že se při nešetrném praní materiál ještě mírně srazí (max. 5 %).

Kód Kód: 648
Jméno značky: TULULUM
Kategorie: LNĚNÉ ZÁSTĚRY
Barva: červená
Materiál: len

Jsme malá česká značka z Českých Budějovic, která pracuje přednostně s českými materiály a klade důraz na lokální a kvalitní zpracování. Věříme v jednoduchost, zpomalení a kouzlo přítomného okamžiku.