Jak na kombinace barev? Nebojte se výraznějších akcentů...

Váháte někdy, jak vlastně správně kombinovat barvy prostírání a tápete, které barvy se k sobě na vašem stole či v kuchyni hodí, a které nikoli? Styl prostírání by měl v první řadě ladit s příležitostí a atmosférou, které chcete docílit. Jistě zvolíte jiné nádobí i prostírání pro slavnostní rodinný oběd s malými dětmi, večeři pro přátele nebo romantické posezení ve dvou.

 

Ve všech případech ale platí, že s kombinací bílého či podobně či minimalistického nádobí nemůžete udělat chybu, když zvolíte jednu základní barvu (např. bílou, přírodní nebo světle šedou), kterou doplníte další barvou výraznou - až kontrastní. A nezáleží na tom, jestli se objeví ve formě nějakého vzoru nebo výrazných jednobarevných doplňků.

 

Zde přinášíme malou inspiraci na aranži stolu, která kombinuje bílou s krásně výraznou hořčicově žlutou. Ta se objevuje jak ve vzoru, tak samotná. V naší nabídce ji najdete na všech našich lněných kouscích s autorským vzorem BLOOM, ale také na jednobarevných ubrouscích, prostíráních, utěrkách i jinde...

 

Foto: Tereza Boucká

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení