PRÁVĚ PROBÍHAJÍ VELIKONOČNÍ SLEVY - 20 % NA UBROUSKY A PROSTÍRÁNÍ S KÓDEM JARO!

Jak na kombinace barev? Nebojte se výraznějších akcentů...

Váháte někdy, jak vlastně správně kombinovat barvy prostírání a tápete, které barvy se k sobě na vašem stole či v kuchyni hodí, a které nikoli? Styl prostírání by měl v první řadě ladit s příležitostí a atmosférou, které chcete docílit. Jistě zvolíte jiné nádobí i prostírání pro slavnostní rodinný oběd s malými dětmi, večeři pro přátele nebo romantické posezení ve dvou.

 

Ve všech případech ale platí, že s kombinací bílého či podobně či minimalistického nádobí nemůžete udělat chybu, když zvolíte jednu základní barvu (např. bílou, přírodní nebo světle šedou), kterou doplníte další barvou výraznou - až kontrastní. A nezáleží na tom, jestli se objeví ve formě nějakého vzoru nebo výrazných jednobarevných doplňků.

 

Zde přinášíme malou inspiraci na aranži stolu, která kombinuje bílou s krásně výraznou hořčicově žlutou. Ta se objevuje jak ve vzoru, tak samotná. V naší nabídce ji najdete na všech našich lněných kouscích s autorským vzorem BLOOM, ale také na jednobarevných ubrouscích, prostíráních, utěrkách i jinde...

 

Foto: Tereza Boucká

 

Zpět do obchodu