PRÁVĚ PROBÍHAJÍ VELIKONOČNÍ SLEVY - 20 % NA UBROUSKY A PROSTÍRÁNÍ S KÓDEM JARO!

Novinka v nabídce: bylinné a relaxační polštářky

Protože věříme, že každý občas potřebuje o trochu lépe spát a i malá bolístka dokáže pěkně potrápit, doplnili jsme náš sortiment povlečení a polštářů o dva malé pomocníky: bylinný polštářek ze 100% lnu s levandulí pro lepší spánek a relaxační polštářek s výplní z pohankových slupek.
Oba polštářky mají snímatelné 100% lněné povlaky a krásně ladí s naším lněným povlečením v odstínu NATURAL.

 

20220610_132540_web


Pohankové slupky výborně akumulují teplo či chlad. Nahřátý pohankový polštářek ulevuje lokálně od bolestí kloubů, svalů či od menstruačních bolestí. Po vychlazení polštářek naopak pomáhá při bolestech hlavy či horečce a ulevuje všude tam, kde je vhodný studený obklad.

 

20220610_132301_web

 


Vůně levandule má prokazatelně uklidňující účinky a pomáhá s usínáním. Je to tedy ideální dárek pro všechny chronické nespavce… :)

Dali jsme si záležet, aby i vnitřek levandulového polštářku byl čistě přírodní, a tak jsme zavrhli polyester a podobné obvyklé materiály a zvolili recyklovanou bavlněnou výplň, která je 100% ekologická a je vyrobena z textilního odpadu z módního průmyslu. Tu jsme prosypali při plnění poctivou dávkou sušených levandulových květů z naší vlastní zahrady v jižních Čechách. Bavlněná výplň vůni levandule velmi dobře vstřebává a také dlouho udrží.


Obě novinky najdete v kategorii Bylinné a relaxační polštářky.

Zpět do obchodu